Zawody z obserwatorem PZSS – Śląski Turniej Pistoletu Dowolnego 2023

Będąc współorganizatorem Turnieju zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników strzelectwa, a w szczególności pasjonatów konkurencji Pistolet Dowolny, na 3. rundę Śląskiego Turnieju Pistoletu Dowolnego 2023, która odbędzie się w dniu 11 czerwca br. na strzelnicy „Rafako” IPA w Raciborzu. Zawody odbędą się z udziałem obserwatora PZSS .
Przewidywana jest również konkurencja dodatkowa – Pistolet dużego kalibru 20 strzałów.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie AKTUALNEJ Licencji Zawodniczej PZSS.

Zgłoszenia do 3. rundy, podając imię i nazwisko, nazwę klubu oraz numer zmiany (godzinę startu), można przesyłać na adres poczty internetowej Klubu: mksraciborz@gmail.com
1. zmiana godz. 10:00 – 7 wolnych miejsc;
2. zmiana godz. 11:40 – 7 wolnych miejsc;
3. zmiana godz. 13:20 – 9 wolnych miejsc.

Czwarta runda Śląskiego Turnieju Pistoletu Dowolnego oraz FINAŁ dla 8. najwyżej sklasyfikowanych zawodników odbędą się 9 września br. na strzelnicy „Paruszowiec” MKS LOK w Rybniku, współorganizatora tegorocznego turnieju.
Regulamin turnieju w polu „Komunikaty i Regulaminy”